Zahradnictví POLIČKA
Co se s láskou nezasadí, neporoste...

Zahradnictví Polička - zahradnické práce

Jsme autorizovaná firma se širokým zaměřením. Provádíme nejen zahradnické práce:

  • kompletní návrhy zahrad a jejich realizace
  • veškeré zemní práce, pozemkové úpravy (např. uložíme kompletní zavlažovací systémy, natáhneme a zapojíme kabeláž osvětlení zahrady a další inženýrské sítě).
  • doplníme zahradu dostatkem kvalitní zeminy a dokončíme finální modelace, které jsou nezbytné pro další postupy (např. založení trávníku výsevem)
  • dodáme travní semeno, položíme travní koberce, nebo upravíme pozemek pro okrasné rostliny
  • zabráníme prorůstání plevele položením zahradní netkané textilie, která nejenže brání prorůstání, ale udržuje i správnou vlhkost pro vysazené rostliny
  • doplníme dekorativní kůrový mulč nebo kačírek, který znásobuje účinky netkané textilie

Zahradnické práce

Vše provádíme profesionálními stroji Kubota.

Naše mechanizace je vybavena bohatým příslušenstvím - půdní frézy, zakladač trávníku, rotavátor, vertikutátor, aerifikátor, kompaktor, podkop, nakladač, nivelátor atd. Tato zahradní technika ušetří nemalé finance díky své rychlosti a zkvalitní všechny provedené zahradnické práce a postupy. Založení zahrady je důležitý a správný krok ve vašem životě a proto k němu přistupujeme zodpovědně.

Realizace zahrad provádíme od nákupu a dodávky okrasných rostlin až po jejich vysazení a ošetření. Naše zahradnictví nabízí rostliny, skalničky, letničky, trvalky, stále zelené dřeviny, ovocné okrasné stromky a keře. Dáváme důraz, aby kvalita výsadeb byla ta nejlepší. Dokážeme vybrat a vysadit rostliny a sazenice určené pro výsadbu i v náročných klimatických podmínkách.

Klademe velký důraz na to, aby naše zahradní architektura, která dává zahradě osobitý a jedinečný vzhled, byla ta nejlepší a šitá přímo na míru vaší zahradě. Naše zahradnictví nabízí kompletní zahradní servis a veškeré zahradnické práce potřebné k tomu, aby si Vaše zahrada zachovala přirozený a hezký vzhled.

Vyberte si v nabídce našich služeb a rádi vám vyhovíme. Pomůžeme vám se o vaši zahradu i nadále dobře starat. Postaráme se o vysazené rostliny a stromy, umíme ostříhat a omladit okrasné a ovocné stromy nebo keře, různě tvarovat a stříhat živé ploty (habr, thuja, atd.), zlikvidovat zahradní odpad, provzdušnit trávník, pravidelně přihnojovat zeleň na zahradě, chemicky i manuálně likvidovat plevel a mech, prostě udržovat svěží zeleň vaší zahrady po celý rok.