Zahradnictví POLIČKA
Co se s láskou nezasadí, neporoste...

Realizace zahrad

Profesionálně provedené realizace zahrad jsou základem pro správnou funkčnost a jednoduchou údržbu vaší zahrady.

Specializujeme se na realizace zahrad a Provádíme kompletní realizace zahrad na klíč včetně  zahradních jezírek, bazénů, zavlažovacích systémů, opěrných zdí, zahradních zídek, altánů ...

  • realizace zahrad
  • terénní úpravy
  • výsadba

Terénní úpravy

Nejdříve se provedou terénní úpravy a podle zahradního projektu se vytyčí jednotlivé stavební prvky - pergola, garážové stání, jezírko, cesty, bazén, inženýrské sítě atd.
Začínají se provádět hrubé terénní úpravy a výkopové práce, zavlažování, jezírka, skalky, dochází k rozmístění a třídění zeminy na pozemku, rozmísťují se zahradní kameny, výsadba vzrostlých stromů. Hrubé a těžké práce dělá technika, jejíž pozdější použití by mohlo narušit jemné terénní úpravy pozemku.

Číst dál...

Výsadby

V další fází realizace přichází na řadu zahradní architekt, který má na starosti návrh zahrady a určí rozmístění výsadeb dle projektu tak, aby zůstala zachována zahradní architektura a ráz zahrady.
Výsadba rostlin se provádí ihned po dodání ze zahradní školky. Čím kratší dobu je výsadba ze zeminy vytažena, tím lépe. Dodáváme rostliny jak v kontejnerech, tak s balem.
Nyní jsou rostliny na svém místě a tam, kde je položena zahradní textilie, se rozmístí mulčovací kůra a provede se takzvané zakůrování výsadeb.

Číst dál...

Předání díla

Dochází k předání samotného díla. Je nutné si vše řádně prohlédnout a zkontrolovat. Předejdete tak případným nejasnostem.
Tak jako každá stavba, práce nebo dílo, tak i realizace zahrad podléhá zákonům a tudíž se na ně vztahuje záruka a reklamační řád. Je vhodné si předem dojednat péči a údržbu o zrealizovanou zahradu, aby čerstvá výsadba rostlin dobře zakořenila a domluvit případné závlahy trávníku. Není se čeho obávat.
V případě, že se výsadba při realizaci neujme, naše firma rostliny bezplatně nahradí.

Číst dál...